Ostatnie wolne miejsca na 2-dniowe warsztaty Lean&Green Manufacturing. Tylko 150 zł netto za 2 dni szkolenia!

Ostatni dzwonek na dołączenie do grona osób zainteresowanych udziałem w warsztatach dofinansowanych przez narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Niepowtarzalna okazja do zapoznania się z metodą Eco Lean pozwalającą w szybki, bez kosztowy i prosty sposób wybrać kluczowe dla procesu produkcyjnego obszary do doskonalenia, których usprawnienie, w oparciu o metody Lean Management, w sposób pozytywny wpłynęłoby jednocześnie na aspekty środowiskowe.

Metodyka ta jest skierowana do przedsiębiorstw produkcyjnych (o dowolnym profilu), które chciałyby jednocześnie poprawiać wyniki produkcji i wskaźniki ekologiczne, przy niskich nakładach inwestycyjnych dzięki metodom Lean Manufacturing.

Obecnie  poszykujemy partnerów przemysłowych, którzy byliby zainteresowani udziałem w dwudniowych warsztatach na terenie firmy ZPŚ Gaweł  (miejscowość Palikówka). Warsztat ten to połączenie prezentacji praktycznych przykładów z wielu firm, pracy w zespołach i praktycznych ćwiczeń na hali produkcyjnej. Dzięki temu można nauczyć się stosować poznane metody w praktyce i być od razu gotowym, aby spróbować ich we własnej firmie. Warsztat polecany jest zarówno dla osób zarządzających produkcją jak i odpowiedzialnych za wdrażanie i stosowanie normy ISO 14000.

Jednocześnie Ci, którzy zdecydują się wdrażać poznane metody we własnych firmach, mogą otrzymać również bezpłatne wsparcie indywidulane ze strony LEI Polska, dzięki dofinansowaniu w ramach programu EcoInnovera. Może ono polegać na eksperckiej opinii odnośnie przeprowadzonego wdrożenia nowopoznanej metody lub nawet wizycie na terenie firmy i wsparciu we wdrożeniu w zależności od stopnia zaangażowania uczestnika.

Zainteresowanych zapraszamy do pobrania informacji dotyczących warsztatów, które znajdują się TUTAJ.

Osoby zainteresowane udziałem w dwudniowych warsztatach na terenie firmy ZPŚ Gaweł prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny TUTAJ. Wypełniony dokument prosimy o wysłanie na adres: katarzyna.skornowicz@lean.org.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. więcej. Zamknij