Beiersforf Manufacturing Poznań (Nivea)

Beiersforf Manufacturing Poznań, jest częścią ogólnoświatowej sieci produkcyjnej Grupy Beiersdorf – właściciela marek NIVEA, Eucerin, Bambino, La Praire. Najnowsze technologie, urządzenia i systemy zapewniają, że każdy kosmetyk tutaj wyprodukowany to kosmetyk najwyższej jakości. Około 90 proc. z nich eksportujemy do ponad 30 krajów na całym świecie.

Jak zrobić dobry audyt

Jak zrobić dobry audyt

24.05.2017 Poznań

Audyt to jeden z podstawowych sposobów utrzymania zmian oraz ich ciągłego doskonalenia. Jednak bez odpowiedniej wiedzy i właściwego sposobu postępowania łatwo jest zamienić proces audytowy w rygorystyczną kontrolę, której bać się będą wszyscy pracownicy w firmie, malując dodatkowo „trawę na zielono” przed każdym audytem. Dlatego tak ważny jest właściwie zaprojektowany proces przeprowadzania audytu, jego odpowiednia częstotliwość, zakres czy sama osoba audytora. Naucz się, jak zrobić skuteczny audyt!

sprawdź

Standardy pracy Menadżera w środowisku lean

Standardy pracy Menadżera w środowisku Lean

23.05.2017 Poznań

Problemy z wdrażaniem Lean (oraz usprawnień organizacyjnych w ogóle) wynikają często z braku czasu kadry kierowniczej, który powinien być poświęcany na doskonalenie i utrzymanie zmian. W przeciętnej firmie wdraża się od 10 do 15 usprawnień na 100 pracowników rocznie, natomiast w najlepszych „szczupłych” firmach – od 1200 do ponad 6000, przy czym aż 90% z nich jest zasługą przełożonych, którzy pracując wg zasad Pracy Standaryzowanej Menadżerów mają czas na codzienne doskonalenie (zamiast „gaszenia pożarów”), co przekłada się na ciągły i szybki wzrost efektywności podległych im działów.

sprawdź

Toyota Kata

Toyota Kata

17-18.10.2017 Poznań

Wiele aspektów objaśniających fenomen zarządzania Toyoty nie jest widocznych gołym okiem, choć przejawiają się one w codziennym stosowaniu praktyk kierowania ludźmi według przyjętych wzorców (czyli Kata). Kata doskonalenia jest wzorcem określającym, jak należy właściwie definiować i dochodzić do odpowiednio zdefiniowanych warunków docelowych (stanu, który chcemy osiągnąć). Kata coachingu jest z kolei wzorcem definiującym sposób, w jaki przełożony powinien właściwie kształtować u podwładnych sposób myślenia i działania niezbędny w procesie doskonalenia. Wykorzystanie rutynowych Kata do codziennej analizy i doskonalenia procesów pomaga zmienić tradycyjną firmę w organizację uczącą się.

sprawdź

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. więcej. Zamknij