Eaton

Eaton jest międzynarodowym producentem szerokiej gamy produktów z branży zarządzania energią z ponad stuletnim doświadczeniem. Dzięki zdywersyfikowanemu portfolio produktów, swoim klientom dostarcza szereg energooszczędnych rozwiązań, które umożliwiają im efektywne zarządzanie energią elektryczną, mechaniczną i hydrauliczną. W Polsce Eaton ma trzy zakłady produkcyjne (dwa w Tczewie oraz jeden w Bielsku-Białej) oraz cztery centra sprzedaży.

Eaton Tczew Campus jest połączeniem dwóch zakładów produkcyjnych: Eaton Truck Components oraz Eaton Automotive Components. Zakład funkcjonuje jako jedna fabryka, która dostarcza produkty na rynek motoryzacyjny, a w swoim portfolio posiada takie produkty jak: skrzynie biegów o lekkiej, średniej i ciężkiej obciążalności, komponenty do układów napędowych, sprzęgła, mechanizmy różnicowe, sprzęgła odśrodkowe do agregatów chłodniczych, sprężarki oraz zawory paliwowe do samochodów osobowych.

System rozwiązywania problemów

16.03.2018 Tczew

Bez umiejętności skutecznego rozwiązywania problemów trudno sobie wyobrazić eliminację marnotrawstwa i doskonalenie przedsiębiorstwa. Częścią tego podejścia jest stosowanie ustrukturyzowanych narzędzi rozwiązywania problemów, jednak nawet najlepsze narzędzia nie dadzą organizacji skutecznego i trwałego procesu, jeżeli nie są osadzone w dobrze zdefiniowanym systemie. Na system taki składają się: określenie źródeł identyfikacji problemów w firmie, priorytetów przydzielania zasobów na ich rozwiązanie, jasna definicja ról pracowników i przełożonych oraz najskuteczniejszy dobór narzędzia do skali problemu. Równie ważne jest również zdefiniowanie sposobu monitorowania skuteczności rozwiązań i dobrego przepływu informacji o zmianach wynikających z zastosowanych rozwiązań.

sprawdź

Ciągły przepływ w gniazdach i liniach produkcyjnych

Ciągły przepływ w gniazdach i liniach produkcyjnych – redukcja zapasów w toku

17.04.2018 Tczew

Produkcja w ciągłym przepływie to taka organizacja produkcji w gniazdach i/lub na liniach produkcyjnych, w której części/produkty po jednej sztuce są przetwarzane i przekazywane bezpośrednio z jednego stanowiska na drugie. Jest to najbardziej efektywna metoda przetwarzania materiałów w gotowe produkty. Dzięki wprowadzeniu ciągłego przepływu uzyskuje się wysoką wydajność i jakość, najkrótszy możliwy produkcyjny czas realizacji oraz osiąga się niezwykle dużą elastyczność w realizacji zamówień.

sprawdź

Mapowanie strumienia wartości w produkcji wieloasortymentowej

Mapowanie strumienia wartości dla zaawansowanych (produkcja wieloasortymentowa)

06-07.11.2018 Tczew

Tematyka przeznaczona jest dla firm, które charakteryzują się dużą liczbą produkowanych wyrobów oraz dużą zmiennością popytu na nie. Firmy takie nie mogą pozwolić sobie na stworzenie dedykowanych gniazd lub linii dla poszczególnych rodzin produktów i w związku z tym zmuszone są wykorzystywać zasoby współdzielone. W tak zróżnicowanym środowisku konieczne jest stosowanie odpowiednich metod zarządzania przepływem w produkcji, rozpoczynających się od wykonania mapy strumienia wartości dla takich właśnie, bardziej skomplikowanych przypadków.

sprawdź

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. więcej. Zamknij