Scanfil Poland

Scanfil Poland w Sieradzu jest największą z 16 fabryk w fińskim koncernie Scanfil Oyj i zatrudnia 900 pracowników. Zakład produkcyjny oferuje pełen zakres usług w zakresie wytwarzania produktów dla różnych gałęzi przemysłu. Posiada szerokie możliwości montażu produktów elektronicznych, bogate doświadczenie w integracji systemów, usługach montażu mechanicznego oraz opracowywaniu prototypów. Oferuje również technologię globalnej produkcji i logistyki produktów w wielu branżach, a także profesjonalne wsparcie przy wprowadzaniu produktów Klienta na rynek masowy.

Scanfil Poland w Sieradzu jest doskonale zlokalizowany. Siedziba firmy w centrum Polski, w pobliżu międzynarodowych dróg, ułatwia dystrybucję towarów na rynki europejskie. Na rynku polskim istnieje od 2001 roku. Do czerwca 2015 roku firma funkcjonowała pod nazwą PartnerTech Poland Sp. z o.o.

Firma pomaga swoim Klientom skrócić czas wejścia ich produktów na rynek, a jej usługi umożliwiają obniżenie kosztów jednostkowych produktów, oszczędzają czas, zasoby i kapitał. Firma pomaga także swoim Klientom opracowywać nowe i innowacyjne produkty.

 

Portfel usług Scanfil Poland w Sieradzu:

Optymalizacja projektów (DFX)

Produkcja prototypów

Wdrażanie nowych produktów

Montaż mechaniczny

Naprawa i serwis / Zarządzanie zwrotami pogwarancyjnymi

Magazynowanie

Logistyka

Zakupy

Projektowanie łańcucha dostaw

Dystrybucja

 

Scanfil Poland w Sieradzu oferuje nowatorskie umiejętności i sprawdzoną wiedzę w zakresie:

Montażu SMT

Automatycznej kontroli optycznej (AOI)

Kontroli promieniami RTG (X-RAY)

Lutowania falowego w montażu przewlekanym

Lutowania selektywnego w montażu przewlekanym

Testowania obwodów elektrycznych

Testów funkcjonalnych

Wykonywania powłok ochronnych

W pełni zautomatyzowanego procesu Press-Fit

 

Zakład Scanfil Poland w Sieradzu zajmuje:

Powierzchnię całkowitą: 8000 m²

Powierzchnię produkcji: 4000 m²

Powierzchnię magazynu: 3300 m²

 

Akredytacje ISO

ISO 9001 – System Zarządzania Jakością

ISO 14001 – System Zarządzania Środowiskowego

ISO 13485 – System Zarządzania Jakością dla Wyrobów Medycznych

 

Scanfil Poland Sp. z o.o.

Oddział w Sieradzu

ul. Wojska Polskiego 107, 98-200 Sieradz

tel. + 48 43 827 86 30

www.scanfil.com

System motywacyjny w kulturze Lean

Budowanie systemu sugestii Kaizen

18.05.2017 Sieradz

Program sugestii pracowniczych jest ważnym elementem systemów motywacyjnych w środowisku lean, które z założenia mają sprawiać, aby wszyscy pracownicy w pełni włączali się w realizację celów firmy i dążyli do jej ciągłego doskonalenia. Program z pozoru łatwy, w praktyce okazuje się często trudny do wdrożenia z sukcesem lub staje się nieefektywny z czasem.
Przy jego opracowywaniu lub reaktywacji po nieudanym wdrożeniu warto się więc zastanowić, jak zbudować go prawidłowo, jakie są jego niezbędne elementy, jak uniknąć błędów wdrożeniowych i jak dopasować go do pozostałych elementów systemu ciągłego doskonalenia.

sprawdź

System 5S – organizacja miejsca pracy

System 5S – organizacja miejsca pracy

21.03.2017 Sieradz

5S to zestaw metod i technik umożliwiających stworzenie oraz utrzymanie wysokiej jakości stanowisk pracy, a także jedno z podstawowych narzędzi szczupłego wytwarzania, zapewniające właściwą organizację środowiska pracy oraz doskonalenie kultury organizacyjnej przedsiębiorstwa. 5S to również technika stabilizująca procesy. Prawidłowe zastosowanie 5S oznacza realizację koncepcji „miejsce na wszystko i wszystko na swoim miejscu”, której przestrzeganie zapewnia wysoką produktywność, jakość i bezpieczeństwo pracy oraz stwarza podstawy do dalszego doskonalenia.

sprawdź

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. więcej. Zamknij