TARCZYŃSKI

Grupa Tarczyński – jesteśmy wiodącym producentem wyrobów wędliniarskich Premium w Polsce. Naszą siłą jest smak i pasja, z którą pracujemy. Stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie. Grupa Tarczyński to już ponad 1200 osób, które każdego dnia dzielą się swoją wiedzą, energią i zaangażowaniem, aby dodać smaku w życiu naszych klientów. Zatrudniamy najlepszych i stwarzamy im jak najlepsze warunki rozwoju. Wyprzedzamy konkurencję. Dajemy możliwość pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii i narzędzi. Inwestujemy w ludzi. Stawiamy na ich ciągły rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji.

Firma posiada trzy zakłady produkcyjne: w Ujeźdźcu Małym, Sławie oraz w Bielsku-Białej. Główny zakład w Ujeźdźcu jest jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcji wyrobów wędliniarskich w Europie.

W 2013 roku Spółka zadebiutowała na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie pozyskując w wyniku emisji publicznej 45 mln zł, co pozwoliło na rozbudowę oraz zwiększenie mocy produkcyjnych w zakładzie produkcyjnym w Ujeźdźcu Małym.

Raporty A3

Raporty A3

03.10.2017 Ujeździec Mały k. Trzebnicy

Raport A3 to tylko pozornie kartka papieru podzielona na rubryki – tak naprawdę to bardzo wszechstronne narzędzie planowania strategicznego, rozwiązywania problemów, zarządzania zmianami i projektami, prezentacji pomysłów oraz pracy zespołowej. Stosowanie raportów A3 buduje przede wszystkim sposób zarządzania firmą – forma oparta na cyklu PDCA zmusza do logicznego myślenia, a zasady sporządzania raportu A3 zakładają dialog między piszącym raport a odbiorcami, oraz przemyślany wybór działań i dyscyplinę wdrożenia.

sprawdź

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. więcej. Zamknij