Woodward Poland

Woodward, Inc jest niezależną firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i serwisem rozwiązań w zakresie systemów sterujących dla rynków lotniczego i energetycznego. Oferowane przez nas innowacyjne systemy kierowania przepływami, energią elektryczną oraz położeniem pomagają naszym Klientom oferować produkty przyjaźniejsze dla środowiska, bardziej niezawodne i wydajniejsze. Nasi Klienci to wiodący producenci oryginalnego wyposażenia (OEM) oraz końcowi użytkownicy ich produktów. Jesteśmy globalną korporacją, z siedzibą główną w Fort Collins w stanie Colorado w Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy również notowani na Amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych na technologicznym indeksie NASDAQ, pod symbolem WWD.

Mamy jasną wizję i realizujemy starannie zaplanowane długofalowe strategie. Posiadając Zakłady w czternastu krajach mamy możliwość szybko dostarczyć rozwiązania dostosowane do lokalnych potrzeb naszych Klientów.

Nasza wiodąca pozycja w zakresie rozwiązań dla sterowania i optymalizacji wykorzystania energii zbudowana jest na silnych fundamentach, sięgających powstania firmy w roku 1870. Działamy by realizować potrzeby naszych Klientów, kierując się naszą tradycją uczciwości, wartościami i zasadami zdefiniowanymi w naszej „Konstytucji”.

Doskonalenie metod pracy wg TWI

Doskonalenie metod pracy wg TWI

11.04.2017 Niepołomice

Doskonalenie metod pracy to technika wspomagająca opracowanie lepszego sposobu wykonywania czynności i operacji. Jej zastosowanie pomaga zwiększyć liczbę wytwarzanych, dobrych jakościowo produktów oraz prowadzi do skrócenia czasu wykonywania zabiegów. Pozwala również wprowadzić standard akceptowany zarówno przez przełożonych, jak i podwładnych. Jest to jedna z niewielu w pełni uniwersalnych metod nadających się do analizy i usprawniania dowolnego typu zadań produkcyjnych bez względu na to, czy są to prace powtarzalne, czy czynności wykonywane sporadycznie.

sprawdź

Mapowanie strumienia wartości

Mapowanie strumienia wartości

29-30.11.2017 Niepołomice

Metoda mapowania strumienia wartości wywodzi się z praktyki koncernu Toyota, w którym znana jest pod nazwą „Mapowania przepływów materiałów i informacji”. Służy do przedstawiania stanu obecnego systemu produkcyjnego i projektowania stanów przyszłych, zwanych „idealnymi”, tworzonych w celu wdrożenia szczupłego systemu produkcyjnego. Dzięki mapom proces zaczyna być widziany „oczami klienta”, ponieważ projekty przepływów obejmują wszystkie działania związane z dostarczaniem wartości klientowi. Jest to o tyle ważne, iż w praktyce wiele wysiłków i usprawnień wdrożeniowych – o ile nie zostaną one odpowiednio zaplanowane – może nie przynieść spodziewanych efektów (np. przyspieszenie pracy urządzenia produkcyjnego, które nie jest „wąskim gardłem”, itp.).

sprawdź

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. więcej. Zamknij