SMED – skracanie czasów przezbrojeń (POZIOM 1) – szkolenie online LIVE
Najskuteczniejsza metoda skracania czasów przezbrojeń maszyn i urządzeń w dowolnej branży
Zapisz sięJedyne tak praktyczne szkolenia Lean online na rynku
Opis szkolenia
Jeśli Twoja firma boryka się z problemem klientów niecierpliwie czekających na zamówione produkty w czasie kiedy Wy walczycie ze zbyt długimi przezbrojeniami, to warsztaty SMED są właśnie dla Ciebie. Jeśli Wasze przezbrojenia są nie tylko długie, ale ich jakość pozostawia wiele do życzenia, SMED będzie z pewnością najlepszym rozwiązaniem. Metodyka SMED (Single Minute Exchange of Die) jest zbiorem technik oraz narzędzi umożliwiających skracanie czasów przezbrojeń maszyn i urządzeń do jednocyfrowej liczby minut (poniżej 10 minut). Aspekty, na które zwracamy szczególną uwagę podczas naszych warsztatów to nie tylko skrócenie czasu przezbrojenia, ale także jego jakość – właściwa kolejność wykonywanych czynności, wizualizacja połączeń czy ograniczenie czasu regulacji. Wszystko po to, aby po uruchomieniu procesu produkcyjnego ilość braków i problemów w procesie była jak najmniejsza.
Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą poznać metodę SMED od podstaw. Tym, którzy chcą zbudować i rozpowszechnić system SMED w organizacji, polecamy „SMED – jak przejść od pojedynczych warsztatów do całego systemu (POZIOM 2) – szkolenie online LIVE”.
Certyfikat
Każdy uczestnik szkolenia otrzyma elektroniczny certyfikat sygnowany logo Lean Enterprise Institute Polska oraz Lean Global Network.
Terminy sesji
Koszt szkolenia
Dla naszych Klientów przygotowaliśmy dwa rodzaje rabatów.
1. Zgłoszenia „Early Birds”:
2. Rabat dla firm:
W przypadku chęci skorzystania z promocji dla firm, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta: +48 502 208 231
*Rabaty nie łączą się
**Powyższe ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% VAT
Certyfikat

Sygnowany Lean Global Network
Terminy szkoleń
Prowadzący
Agnieszka Fonfara
Doświadczenie menadżerskie
Kilkanaście lat pracowała w przedsiębiorstwach sektora spożywczego takich jak: Terravita, Lisner i Nestle Polska. Doświadczenie zdobywała w działach jakości, BHP, HR i ciągłego doskonalenia. Współtworzyła strategię organizacji, strukturę celów, system audytów i rozwiązywania problemów. Odpowiedzialna była za wdrożenie struktury spotkań operacyjnych, TPM ora wielu standardów i narzędzi korporacyjnych. Zarządzała portfelem projektów dbając o to, aby każdy z nich przebiegał zgodnie z ustalonym planem i nadanymi priorytetami. Przez kilka lat koordynowała wdrożenie Nestle Continuous Excellence dla dziewięciu fabryk koncernu, będąc jednocześnie członkiem europejskiego zespołu wdrożeniowego. To co najbardziej ją interesuje to zintegrowane doskonalenie uwzględniające wzajemne relacje pomiędzy narzędziami ciągłego doskonalenia a systemami zapewnienia jakości i bezpieczeństwa pracowników.
Specjalizuje się w szczególności w: skracaniu czasów przezbrojeń z wykorzystaniem metody SMED, rozwiązywaniu problemów w relacjach z pracownikami wg TWI, budowaniu systemu codziennego rozwiązywania problemów, TPM, Gemba Walk.
Doświadczenie doradcze
Współpracowała m.in. z: Electrolux, ZF Automotive Systems, Tauron Ciepło, Japan Tobacco International, Bridgestone, Kompania Piwowarska, Coroplast, Diehl, Nidec, Neapco, Mayr, Filplast, Fabryka Mebli Forte, MEYN, Georg Utz, JMP Flowers, System-Barosz Gwimet.
*LEI Polska zastrzega sobie prawo do zmiany trenerów prowadzących szkolenie, zapewniając odpowiednio wysoki poziom merytoryczny szkolenia
Nie udało Ci się zapisać na to szkolenie?
Skontaktuj się z nami i zapytaj o możliwość zorganizowania dodatkowego terminu.
Szkolenie na wyłączność na terenie fabryki
Jeśli chciałbyś zobaczyć, jak wybrane narzędzie lub rozwiązanie funkcjonuje na hali innej firmy, skontaktuj się z nami i zapytaj o możliwość zorganizowania tego szkolenia w formie zamkniętej (na wyłączność dla Twojej firmy) – pomożemy Ci dobrać odpowiednie przedsiębiorstwo z listy naszych firm partnerskich.
Potrzebujesz pomocy w wyborze szkolenia? Skontaktuj się z nami!

Polecane artykuły
Polecamy również inne warsztaty na terenie firm
Polecamy książki

Ukryty skarb
Praktyczny podręcznik dla specjalistów z sektora usługowego opisujący w przystępny sposób jak odnaleźć powtarzalne wzory w procesach usługowych i jak odseparować je od czynnika zmiennego. To z kolei umożliwia identyfikację tytułowego „ukrytego skarbu” – niewykorzystanego potencjału kryjącego się za zmiennością procesów usługowych, który można wykorzystać do istotnego poprawy produktywności w oparciu o wyselekcjonowane metody Lean Management.
więcej