fbpx

Warsztaty na terenie firmy Volvo


Opis firmy

Volvo Polska to część Grupy Volvo – jednego z wiodących światowych dostawców komercyjnych rozwiązań transportowych. Grupa Volvo dostarcza również kompletne rozwiązania informatyczne i finansowe. W Polsce Volvo obecne jest od lat 70-tych, kiedy to firma ugruntowała swoją pozycję w sprzedaży samochodów ciężarowych. Na początku lat 90-tych Volvo rozpoczęło we Wrocławiu działalność przemysłową. W 1996 roku otwarto fabrykę autobusów, a kolejne lata zaowocowały rozwojem firmy i rozszerzeniem zakresu jej działalności. Obecnie w skład Volvo Polska wchodzą m.in. dwie fabryki – autobusów i koparko-ładowarek, centra usługowe – informatyczne i finansowe oraz organizacje sprzedaży autobusów, samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych.

W Polsce firma zatrudnia ponad 3 tysiące pracowników. W 2014 roku firma Volvo Polska po raz piąty otrzymała tytuł Top Employer przyznawany przez Top Employers Institute tym pracodawcom, którzy w procesie certyfikacji wykażą, że spełniają najwyższe, międzynarodowe standardy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Volvo Polska Centrum Przemysłowe Autobusy we Wrocławiu jest częścią Volvo Bus Corporation – jednego z największych światowych producentów autobusów, który ma w ofercie kompletne pojazdy, podwozia, nadwozia, rozwiązania w dziedzinie miejskich systemów transportowych, leasing, finansowanie i kontrakty serwisowe. Wrocławska fabryka to dzisiaj największa fabryka autobusów Volvo w Europie. Produkcja obejmuje zintegrowane procesy montażu podwozia i nadwozia. Powstają tu kompletne autobusy miejskie, międzymiastowe i turystyczne, sprzedawane na rynkach całej Europy. Od 2010 roku we wrocławskiej fabryce produkowany jest autobus hybrydowy Volvo.

Więcej informacji: www.volvogroup.pl oraz www.autobusyvolvo.pl

Warsztaty prowadzone na terenie firmy

Nie znalazłeś informacji, której szukasz? Zadzwoń lub wyślij do nas zapytanie

tel.: 506 785 310

e-mail: info@lean.org.pl

Administrator Danych Osobowych: Lean Enterprise Institute Polska sp. z o.o.
Pełna klauzula

Zapoznałem się z pełną treścią klauzuli informacyjnej