fbpx

Zespół osiągający ponadprzeciętne wyniki

Program certyfikowany dla kadry menadżerskiej oraz liderów zmian, oparty na podejściu Lean Transformation Framework.

Unikatowy program online, którego celem jest rzeczywista transformacja wybranego zespołu i poprawa jego wyników dokonana przez uczestnika.

GreenBelt Program

DLA KOGO JEST TEN PROGRAM?

Program przeznaczony jest dla:

Menadżerów i kierowników zespołów,

którzy chcą zdobyć umiejętność lepszego zarządzania i efektywniejszej organizacji pracy swoich zespołów

Ekspertów i liderów zmian/ds. doskonalenia,

którzy chcą zdobyć umiejętność reorganizacji zespołów oraz pracy menadżerów w celu poprawy efektywności zespołów

Dyrektorów departamentów i menadżerów obszarów,

którzy szukają pomysłu na zwiększenie efektywności zespołów, którymi zarządzają

Program dedykowany jest zespołom w firmach usługowych, handlowych, IT oraz zespołom nieprodukcyjnym w firmach produkcyjnych (np. sprzedaż, obsługa klienta, HR, IT, inżynieria, rozwój produktu, planowanie, laboratorium czy utrzymanie ruchu).

DLACZEGO WARTO?

Dlaczego warto
  • Wdrażając poznane podejście rzeczywiście poprawisz wyniki swojego zespołu
  • Na bazie zdobytego doświadczenia będziesz potrafił wspierać menadżerów innych zespołów we wdrażaniu zmian zorientowanych na poprawę wyników zespołu
  • Zastosowanie poznanego podejścia do wielu zespołów prowadzi do poprawy wyników całej firmy

PRZEBIEG PROGRAMU

Program rozpoczyna się 16 kwietnia 2021 r. i trwa 15 tygodni. Realizowany jest w formie sesji online na żywo z ekspertami, konsultacji grupowych i indywidualnych oraz pracy własnej uczestnika.

Zajęcia odbywają się w piątki w godzinach 8:30 – 11:45 (2 sesje po 1,5 godz. z przerwą 15 min.).

Zobacz szczegółowy zakres merytoryczny programu

Przebieg programu

CERTYFIKAT

Uczestnicy programu uzyskają uznany w Polsce i za granicą certyfikat sygnowany przez LEI Polska i Lean Global Network oraz suplement z informacją o realizacji własnego projektu doskonalącego (certyfikat i suplement wydane zostaną w języku polskim i angielskim).

Certyfikat
Certyfikat

Prowadzący

Prowadzący

Sławomir Kubiak

Doświadczenie menadżerskie

Sławek to doświadczony menedżer z ponad 17-letnią praktyką w biznesie. Pracował na stanowiskach kierowniczych na wielu poziomach organizacji – od operacji do członka zarządu, w firmach zarówno usługowych, jak i produkcyjnych. Zarządzał dużymi zespołami oraz prowadził strategiczne projekty optymalizacyjne, transformacyjne i restrukturyzacyjne. Jest ekspertem z dziedziny poprawy efektywności i doskonalenia firm. Jeden z pionierów wdrażania Lean Management w obszarze usług w Polsce. Wdrażał Lean Management w m.in. obszarze strategii, sprzedaży, obsługi klientów oraz łańcucha dostaw. Prowadzi projekty, warsztaty oraz wspiera menedżerów w stosowaniu metod i narzędzi Lean, zarówno w zarządzaniu jak i doskonaleniu firmy. Jest skutecznym konsultantem i przekonywującym trenerem. Łączy Lean Management z innymi dobrymi praktykami osiągając bardzo dobre wyniki biznesowe Obecnie pracuje z czołowymi firmami w Polsce wdrażając Lean Management oraz realizując projekty usprawniające i transformacyjne.

 

Specjalizuje się w szczególności w:

projektach transformacyjnych w obszarze strategii, operacji, sprzedaży i obsługi klientów, doskonaleniu i poprawie efektywności firm, wdrażaniu metody zarządzania strategicznego Hoshin Kanri, zarządzaniu i doskonaleniu procesów biznesowych z wykorzystaniem Lean, BPM i innych dobrych praktyk.

 

Doświadczenie doradcze

Współpracował m.in. z: mBank, Credit Agricole, KRUK SA., Randstad, Decathlon, Jeronimo Martins, ZIBI SA, Neuca, Balluff, Diehl, Impel Centrum Usług Wspólnych, Gaspol SA, Meyn, Wkręt Met, Krispol, Dramers

Koszt programu

Koszt uczestnictwa w programie wynosi 4500,00 zł (netto)

Oferujemy także możliwość rozłożenia płatności za udział w programie na 3 raty płatne w 3 kolejnych miesiącach. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji, skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej o metodzie, na której bazuje program

Przeczytaj artykuł „Jak zbudować efektywny zespół osiągający ponadprzeciętne wyniki”

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Dział Obsługi Klienta Lean Enterprise Institute Polska

tel.: +48 502 208 231

e-mail: programy_certyfikowane@lean.org.pl