fbpx

Projektowanie przyszłości

Jak Toyota, Ford i inni wprowadzają innowacje przez Lean Product Development

Tytuł oryginalny: Designing the Future

Najlepsze firmy na świecie wiedzą, że obecnie jedynym prawdziwym źródłem przewagi konkurencyjnej jest posiadanie najlepszych produktów i usług. Organizacje te rozumieją, że działania podejmowane na etapie rozwoju produktów będą miały wpływ na firmę przez wiele kolejnych lat.
Na kartach tej książki ekspert z zakresu szczupłego rozwoju produktu James Morgan wraz z cieszącym się światowym uznaniem guru Lean Jeffreyem K. Likerem krok po kroku przedstawiają proponowany przez siebie model szczupłego rozwoju produktów i usług. Autorzy uczą, jak zaprojektować dynamiczny, skoncentrowany na człowieku i ciągle doskonalący się system, który pozwoli dokonać transformacji całej organizacji poprzez oferowanie najwyższej jakości produktów i usług, które znajdą uznanie w oczach klientów.

Dzięki lekturze tej książki dowiesz się, jak:
• określić rzeczywiste potrzeby klienta i zapewnić mu to, co dla niego najcenniejsze,
• utworzyć przepływ i zapewnić transparentność procesu rozwoju produktu,
• budować skuteczne i efektywne zespoły,
• rozwijać głównych architektów procesu, dysponujących pełną odpowiedzialnością za produkt i przedsiębiorstwo,
• akumulować wiedzę, która będzie siłą napędową dla ciągłego doskonalenia,
• rozwijać nową wartość produktów i usług.

Uczyń swoją organizację liderem w swojej branży, zapewniając jej nową przyszłość dzięki wprowadzeniu szczupłego rozwoju produktów.

Leanowe innowacje to oksymoron. Leanowy rozwój produktów i procesów brzmi równie sprzecznie… Nieprawda! Kluczem do sukcesu na tym polu jest człowiek, ze swoimi wszystkimi talentami i pasjami oraz nieustannym kwestionowaniem status quo. A zespół takich ludzi może projektować przyszłość zamiast próbować ją przewidzieć. Kto nie wierzy, niech przeczyta!
Krzysztof Dobrowolski, autor bloga „Lean jest dla ludzi”

Od czasu napisania The Toyota Product Development System (2006) J. Morgan i J. Liker doświadczyli wielu wdrożeń koncepcji „lean product and process development” nie tylko w Toyocie, ale też w innych firmach z różnych branż. Efektem ich obserwacji jest ta książka, która odkrywa więcej szczegółów dotyczących samego procesu, jak również konkretnych przykładów wdrożeń.
Marcin Hołda, Stowarzyszenie Lean Management Polska

Rady i wskazówki zawarte w tej książce, które sprawdziły się w praktyce wiodących firm, pomogą czytelnikom przeprowadzić transformację swoich organizacji w zakresie doskonalenia procesów opracowywania nowych produktów i budowy trwałej kultury innowacyjności.
prof. Tomasz Koch, prezes Lean Enterprise Institute Polska

To przewodnik dla każdego, kto jest zainteresowany procesem rozwoju produktu. Morgan i Liker przedstawiają zarówno sprawdzone fundamenty, jak i najnowsze praktyki, tworząc tym samym pierwsze na rynku tak bogate źródło informacji na ten temat.
Kevin Nolan, dyrektor generalny G.E. Appliances

Zdolność do ciągłego tworzenia produktów i usług, które są entuzjastycznie przyjmowane przez klientów, jest źródłem ostatecznej przewagi konkurencyjnej. W tej przełomowej książce Morgan i Liker przedstawiają bogaty katalog właściwych praktyk, popartych licznymi przykładami ze świata rzeczywistego, które pozwolą każdemu liderowi skokowo zwiększyć możliwości jego zespołu w zakresie rozwoju produktu.
Joe Hinrichs, wiceprezes ds. globalnych operacji, Ford Motor Company

Nie znalazłeś informacji, której szukasz? Zadzwoń lub wyślij do nas zapytanie

tel.: 506 785 310

e-mail: info@lean.org.pl

    Administrator Danych Osobowych: Lean Enterprise Institute Polska sp. z o.o.
    Pełna klauzula

    Zapoznałem się z pełną treścią klauzuli informacyjnej