Warsztaty zorientowane na rozwiązywanie konkretnych problemów biznesowych

Warsztaty, które prowadzimy na zamówienie firm mają całkowicie praktyczny charakter i są zawsze dopasowanie do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Obejmują one szerokie spektrum zagadnień Lean Management i są zawsze realizowane na realnym obszarze i/lub procesie w firmie. Dzięki temu dostarczają nie tylko wiedzy, ale pozwalają na szybkie i praktyczne zastosowanie narzędzi, technik i metod Lean Management w obszarach, które są poddawane procesowi usprawniania.

Trenerzy naszych warsztatów to zatrudnieni na stałe praktycy z wieloletnim dorobkiem menadżerskim, trenerskim i doradczym, posiadający doświadczenie w wielu branżach i sektorach gospodarki. Do każdego z warsztatów podchodzimy w sposób indywidualny, za każdym razem dopasowując ich przebieg oraz osobę trenera do specyfiki przedsiębiorstwa.

W pracy z naszymi klientami używamy innowacyjnych technik szkoleniowych, gwarantujących skuteczny proces uczenia i zdobywania umiejętności potrzebnych uczestnikom w ich życiu zawodowym.

  • wprowadzamy realne zmiany w procesach, bo nasze warsztaty mają całkowicie praktyczny charakter
  • dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta dzięki doświadczeniu z wielu branż
  • obejmujemy szerokie spektrum zagadnień dzięki olbrzymiemu doświadczeniu naszych ekspertów
  • gwarantujemy profesjonalizm dzięki zatrudnionej na stałe kadrze z wieloletnim dorobkiem menadżerskim, trenerskim i doradczym
  • skutecznie wpływamy na zmiany dzięki innowacyjnym technikom szkoleniowym