fbpx

Kaizen Express

Przewodnik Twojej podróży drogą Lean / Fundamentals for Your Lean Journey

Tytuł oryginalny: Kaizen Express

„Łatwiej jest poprzez zmianę zachowań doprowadzić do nowego sposobu myślenia, niż poprzez zmianę sposobu myślenia uzyskać nowy sposób działania”.
John Shook

Czym tak naprawdę jest TPS i co stanowi jego filary? Jakie są rodzaje marnotrawstwa i w jaki sposób z nimi walczyć? Czym różni się lokalna efektywność od całkowitej produktywności i jak stworzyć w organizacji ciągły przepływ. Odpowiedzi na te i inne pytania znajdzie czytelnik na kolejnych stronach tego niesamowitego podręcznika. Jego autorzy – praktycy Lean z wieloletnim doświadczeniem – wyjaśniają zasady TPS i sposoby ich wdrożenia w gemba. Przedstawiają je w prosty sposób, używając sporej liczby ilustracji, które często potrafią powiedzieć więcej niż tysiąc słów.
Każda firma potrzebuje usprawnień, a prezentowana książka z pewnością okaże się przewodnikiem po trasach szybkobieżnych kolei kaizen.
Wydanie dwujęzyczne umożliwi wspólną naukę wszystkim członkom zespołu – zarówno znającym angielski, jak i tym, którzy posługują się jedynie polskim.

————————————————————————————–

„It is easier to act your way to a new way of thinking than to think your way to a new way of acting”.
John Shook

What is TPS and what are its pillars? What are the seven wastes and how to eliminate them? What is the difference between local efficiency and total productivity and how to create continuous flow? The answers for these and other questions can be found in this amazing handbook. Its authors – Lean experts with many years’ experience – explain the foundations of TPS and how to implement them in gemba. They present them in a simple manner using a lot of illustrations, which can often say more than a thousand words.
Each company needs improvements and this little volume is surely a helpful guide on the path to high-speed improvement.
Thanks to this bilingual edition all employees can learn together – both English and Polish speakers.

Nie znalazłeś informacji, której szukasz? Zadzwoń lub wyślij do nas zapytanie

tel.: 506 785 310

e-mail: info@lean.org.pl

    Administrator Danych Osobowych: Lean Enterprise Institute Polska sp. z o.o.
    Pełna klauzula

    Zapoznałem się z pełną treścią klauzuli informacyjnej