fbpx

Uzyskaj aż do 80% dofinansowania do naszych warsztatów i szkoleń!

Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności związane z Lean Management, ale do tej pory brakowało Ci na to środków, mamy dobrą wiadomość: Lean Enterprise Institute Polska dołączył do Bazy Usług Rozwojowych. Jeśli Twoje przedsiębiorstwo należy do sektora MSP, teraz możesz zdobyć aż do 80% dofinansowania do naszych usług! Dotyczy to zarówno naszych warsztatów i szkoleń otwartych, jak i dedykowanych, czyli szytych na miarę do potrzeb Klienta i prowadzonych przez naszych ekspertów na terenie jego firmy. Listę naszych szkoleń i warsztatów otwartych w BUR znajdziesz tutaj. Jeżeli interesują Cię szkolenia i warsztaty szyte na miarę, skontaktuj się z nami.

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z oferty naszych dofinansowanych szkoleń, zadzwoń: 502 208 231

Baza Usług Rozwojowych

Czym jest Baza Usług Rozwojowych?

Baza Usług Rozwojowych gromadzi oferty kursów oraz szkoleń, które mają służyć podnoszeniu kompetencji pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw i są dofinansowywane z funduszy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Każde przedsiębiorstwo, spełniające wymogi zakwalifikowania go do sektora MŚP może otrzymać do 80% dofinansowania na usługi rozwojowe znajdujące się w BUR. Wysokość dofinansowania zależy od szeregu czynników, takich jak maksymalne stawki wyznaczone dla województwa, na terenie którego działa przedsiębiorstwo (program nie obejmuje województw mazowieckiego i pomorskiego). Aby uzyskać dofinansowanie, należy zgłosić się do Operatora obsługującego dane województwo. Szczegółowe warunki dofinansowania dla danego województwa można sprawdzić tutaj.

Krajowy Fundusz Szkoleń

Alternatywą dla dofinansowania z Bazy Usług Rozwojowych jest Krajowy Fundusz Szkoleń.
Jest to coroczna pula dla przedsiębiorstw każdej wielkości, z której środki można pozyskać przez Powiatowy Urząd Pracy. Wysokość dofinansowania wynosi 80% kosztów usługi (100% w przypadku mikroprzedsiębiorstw), 20% musi pokryć pracodawca.

Masz pytania? Zadzwoń: 502 208 231

Pobodne artykuły

Lean w obszarach pozaprodukcyjnych

Referat ten poświęcono dwóm wymiarom zastosowania Lean w obszarach pozaprodukcyjnych. Pierwszy z nich to szczupły system zarządzania, a drugi to zastosowanie Lean w procesach biznesowych około-produkcyjnych lub w ogóle z […]

więcej

Czym kierować się przy podejmowaniu decyzji w duchu Lean

Nie wahaj się: kieruj się PDCA i skoncentruj na dodawaniu wartości W naszym ostatnim artykule, podsumowującym serię refleksji na temat przeszkód na drodze wdrożenia lean, nadszedł czas na zastanowienie się, […]

więcej

Polecane warsztaty

System 5S - praktyczne aspekty wdrożenia w firmie, Lean Enterprise Institute Polska

System 5S – praktyczne aspekty wdrożenia w firmie (POZIOM 2) – szkolenie online LIVE

Zaangażowanie pracowników firmy w utrzymanie i ciągłe doskonalenie swoich stanowisk...

więcej
Doskonalenie procesów z wykorzystaniem standaryzacji pracy, Lean Enterprise Institute Polska

Doskonalenie procesów z wykorzystaniem standaryzacji pracy (dla zaawansowanych)

Poprawa efektywności procesów poprzez eliminację...

więcej

Nie znalazłeś informacji, której szukasz? Zadzwoń lub wyślij do nas zapytanie

tel.: 506 785 310

e-mail: info@lean.org.pl

    Administrator Danych Osobowych: Lean Enterprise Institute Polska sp. z o.o.
    Pełna klauzula

    Zapoznałem się z pełną treścią klauzuli informacyjnej