fbpx

Przewodzić z szacunkiem

Powieść o wykorzystaniu Lean w kierowaniu ludźmi

Nowa odsłona trzeciej części bestsellerowej Trylogii Lean pod patronatem firmy KRUK

Jakie są sekrety przywódców, dzięki którym udaje im się z powodzeniem rozwijać biznes? W jaki sposób firmy poprawiają swoje wyniki, wykorzystując sprawdzone narzędzia i techniki rozwijania pracowników? Jak sprawić, by sukces jednego pracownika przekuć w sukces całej organizacji? W książce Przewodzić z szacunkiem Freddy i Michael Ballé przekonują, że nie wystarczy zastosować Lean. Trzeba stać się Lean. I pokazują, jak to osiągnąć.

W trzeciej części bestsellerowej trylogii ponownie spotkamy Andy’ego Warda i jego mistrza Phila Jenkinsona. Tym razem Andy uświadomi dyrektor firmy programistycznej Jane Delaney, że problem nie tkwi w jej pracownikach, lecz w niej samej. Dzięki wskazówkom Andy’ego Jane zrozumie, iż tylko przewodząc ludziom z szacunkiem, wydobędzie z nich to, co najlepsze. Dostrzeże swoje błędy, a w pracownikach wzbudzi ducha ciągłego doskonalenia. Stosując metody Lean, rozwinie siebie oraz swoich ludzi i przeprowadzi transformację całej firmy.

Przewodzić z szacunkiem to wspaniała książka, która umieszcza elementy prawdziwej motywacji w szerszym kontekście i pomaga liderom zastosować filozofię Lean w praktyce.
Daniel H. Pink, autor książek Jak być dobrym sprzedawcą oraz Drive. Kompletnie nowe spojrzenie na motywację

Książki Freddy’ego i Michaela Ballé są doskonałym sposobem rozpoczęcia lub przyspieszenia procesu transformacji — zarówno osobistej, jak i organizacyjnej.
Jim Womack, założyciel Lean Enterprise Institute

Nie o produkcję w Lean chodzi. O ludzi chodzi! Dlatego uczymy się, jak powiązać ich sukces z wartością, jaką wytwarzają. Stajemy twarzą w twarz z rozwiązywaniem codziennych problemów. Z wszystkimi ich blaskami i cieniami. Poznajemy sposoby na zaangażowanie całych zespołów w doskonalenie. Dowiadujemy się jak uczyć i wychowywać, także liderów. I wszystko to po to, aby zwiększać rentowność!
Krzysztof Dobrowolski, autor bloga Lean jest dla ludzi

Nie znalazłeś informacji, której szukasz? Zadzwoń lub wyślij do nas zapytanie

tel.: 506 785 310

e-mail: info@lean.org.pl

    Administrator Danych Osobowych: Lean Enterprise Institute Polska sp. z o.o.
    Pełna klauzula

    Zapoznałem się z pełną treścią klauzuli informacyjnej