fbpx

Warsztaty na terenie firmy Balluff

Opis firmy

Balluff jest jednym z wiodących dostawców wysokiej jakości czujników, systemów identyfikacji oraz rozwiązań sieciowych do wszystkich wymagań automatyzacji produkcji.

Kierujemy się dewizą “‘innovating automation”, i opracowujemy technologie przyszłości we współpracy ze stowarzyszeniami, uniwersytetami i placówkami badawczymi, oraz w bliskim kontakcie z naszymi klientami.

Wszystkie nasze działania wykonujemy patrząc w przyszłość. Dzięki zaawansowanemu systemowi zarządzania środowiskowego chronimy środowisko naturalne i z należytą ostrożnością wykorzystujemy nasze zasoby. Stwarza to również dla Ciebie najlepsze warunki do zrównoważonego rozwoju.

Dostarczamy najwyższej jakości wsparcie do innowacyjnych rozwiązań, które zwiększają Twoją przewagę konkurencyjną. Wspiera to nasze wieloletnie doświadczenie, kompetencje producenta i wysokie osobiste zaangażowanie. Nazywamy to „Jakością Balluff”. Wysoki standard który potwierdzony jest wieloma certyfikatami oraz nagrodami i który przekracza wymagania standardowych norm.

Od motoryzacji po energetykę i przemysł spożywczy oraz rozlewniczy, czujemy się jak w domu w wielu gałęziach przemysłu.

Opracowujemy również bardziej wydajne procesy i lepsze rozwiązania do automatyzacji produkcji

– Niezawodna sensoryka
– Systemy identyfikacji optycznej oraz RFID
– Systemy bezpieczeństwa pracy
– Niezawodne i ekonomiczne rozwiązania do sieci przemysłowych wraz z IO-Link
– Urządzenia do wizualizacji procesów

Od ponad 90 lat rodzinna firma, zatrudniająca na dziś około 3600 pracowników angażujących się w Twój sukces. Z Centralą w Neuhausen w pobliżu Stuttgartu, a także poprzez 62 oddziały i przedstawicielstwa na całym świecie, a także dziewięć zakładów produkcyjnych. Od 20lat obecna poprzez oddział również w Polsce.

Zawsze możesz polegać na nas, naszych produktach, naszej terminowości i niezawodności dostaw. W duchu dobrego partnerstwa.

Warsztaty prowadzone na terenie firmy

Nie znalazłeś informacji, której szukasz? Zadzwoń lub wyślij do nas zapytanie

tel.: 506 785 310

e-mail: info@lean.org.pl

Administrator Danych Osobowych: Lean Enterprise Institute Polska sp. z o.o.
Pełna klauzula

Zapoznałem się z pełną treścią klauzuli informacyjnej