Wprowadzenie zarządzania wizualnego w Centrum Usług Medycznych DIALIZA sp. z o.o. w celu zwiększenia bezpieczeństwa pacjentów, usprawnienia procesów i organizacji środków i urządzeń medycznych

Zawartość jest dostępna tylko dla zarejestrowanych osób. Jeżeli jesteś zarejestrowany/a, prosimy o zalogowanie się. Nowi użytkownicy mogą się zarejestrować poniżej.

Zaloguj
   
Rejestracja
*Zapoznałem/am się i zgadzam się na Warunki użytkowania
captcha
Podanie i przetwarzanie danych osobowych jest konieczne do aktywacji konta na portalu LEI Polska (art. 23 ust.1 pkt. 3 ustawy z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 833 ze zm.). Administratorem danych jest Lean Enterprise Institute Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Muchoborskiej 18.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883) przez Lean Enterprise Institute Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (54-424) ul. Muchoborska 18 w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. Dz. U. Nr 144 poz. 1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email.

LEI Polska zastrzega sobie prawo do zablokowania użytkownika bez podania przyczyny.
*Pole wymagane

polecamy również

Symulacja Lean dla procesów biurowych
24-25.10.2017 Wrocław

Przekonaj się w praktyce jak można przełomowo usprawnić obszary nieprodukcyjne w Twojej firmie

sprawdź

Warsztaty na terenie firmy!
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. więcej. Zamknij