fbpx

Warsztaty na terenie firmy KRUK


Opis firmy

Grupa KRUK zajmuje się kompleksowym zarządzaniem wierzytelnościami. Model biznesowy KRUKa jest oparty na dwóch segmentach działalności: obsługa wierzytelności na zlecenie (inkaso) oraz zakup portfeli wierzytelności na własny rachunek. KRUK koncentruje się na najszybciej rozwijającym się rynku usług finansowych, w szczególności w obszarze długów konsumenckich.

Główną grupę klientów KRUKa stanowią banki. Grupa KRUK jest właścicielem spółki Rejestr Dłużników ERIF BIG S.A., jednego z czterech licencjonowanych biur informacji gospodarczej w Polsce. Rejestr Dłużników ERIF jest silnym narzędziem wspierającym odzyskiwanie zadłużenia. KRUK S.A. jest największą w Europie Centralnej firmą zarządzającą wierzytelnościami. W 2014 roku KRUK zakupił i przyjął do obsługi wierzytelności o wartości 3,8 mld zł.

Od 2007 roku działa w Rumunii, gdzie także jest liderem rynku. Od listopada 2011 roku KRUK działa w Czechach, a od sierpnia 2012 roku na Słowacji. W sierpniu 2014 roku założona została spółka KRUK Deutschland GmbH, która będzie prowadziła działalność na rynku niemieckim.

Warsztaty prowadzone na terenie firmy

Nie znalazłeś informacji, której szukasz? Zadzwoń lub wyślij do nas zapytanie

tel.: 506 785 310

e-mail: info@lean.org.pl

Administrator Danych Osobowych: Lean Enterprise Institute Polska sp. z o.o.
Pełna klauzula

Zapoznałem się z pełną treścią klauzuli informacyjnej