fbpx

Warsztaty na terenie firmy Wood-Mizer


Opis firmy

Wood-Mizer Industries –to światowy lider na rynku przewoźnych i stacjonarnych traków taśmowych oraz brzeszczotów.

Wood-Mizer dostarcza nowoczesnym firmom z branży obróbki drewna zaawansowane technologicznie traki, które zwiększają ich rentowność i konkurencyjność na rynku. Ponad 60 000 traków Wood-Mizer pracuje w ponad 100 krajach na całym świecie.

Nowoczesne zakłady produkcyjne w Stanach Zjednoczonych i Europie gwarantują najwyższą jakość produktów po przystępnej cenie. Ogromne znaczenie w produkcji maszyn Wood-Mizer mają wysokiej jakości stal oraz najlepsze dostępne podzespoły. Zastosowanie metod produkcyjnych Lean Manufacturing i ciągłe doskonalenie produkcji we wszystkich aspektach, pozwalają nam nieustannie poprawiać procesy i podwyższać jakość gotowego produktu. Rygorystyczna kontrola jakości realizowana jest na każdym etapie produkcji – począwszy od koncepcji, poprzez rozwój, aż po ostateczny montażu każdego podzespołu.

Nasze traki w technologii wąskiego rzazu pozwalają zwiększyć produkcję przy jednoczesnym zredukowaniu ilości odpadów z każdej kłody, wymagają mniejszego zużycia energii podczas cięcia, a ponadto ich instalacja stanowi niski koszt w porównaniu do tradycyjnych tartaków. Wielu naszych klientów to małe firmy produkujące tarcicę z drewna pochodzącego z lokalnych upraw ekologicznych. Z kolei przedsiębiorstwa przemysłowe używające maszyn Wood-Mizer wyznaczają nowe kierunki, zmieniając definicję rentowności.

Firma Wood-Mizer produkuje również szeroki asortyment brzeszczotów do cięcia drewna – od ekonomicznych wykonanych ze stali węglowej, po doskonałej jakości wydajne brzeszczoty z wierzchołkami stellitowymi.

Mając oddziały na pięciu kontynentach i ponad 100 autoryzowanych dystrybutorów na całym świecie, firma Wood-Mizer przyczyniła się do wielu sukcesów swoich klientów.

Nasze międzynarodowe zespoły sprzedażowe i serwisowe posiadają wieloletnie doświadczenie. Oferują między innymi porady, ogromne doświadczenie oraz obsługę regionalną na całym świecie. Pomagamy naszym klientom w wyborze właściwego produktu, który umożliwi realizację ich ambitnych planów. Nieustannie opracowujemy nowe produkty, które projektujemy z myślą o przyszłości.

Warsztaty prowadzone na terenie firmy

Nie znalazłeś informacji, której szukasz? Zadzwoń lub wyślij do nas zapytanie

tel.: 506 785 310

e-mail: info@lean.org.pl

Administrator Danych Osobowych: Lean Enterprise Institute Polska sp. z o.o.
Pełna klauzula

Zapoznałem się z pełną treścią klauzuli informacyjnej