fbpx

Warsztaty na terenie firmy Woodward


Opis firmy

Woodward, Inc jest niezależną firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i serwisem rozwiązań w zakresie systemów sterujących dla rynków lotniczego i energetycznego. Oferowane przez nas innowacyjne systemy kierowania przepływami, energią elektryczną oraz położeniem pomagają naszym Klientom oferować produkty przyjaźniejsze dla środowiska, bardziej niezawodne i wydajniejsze. Nasi Klienci to wiodący producenci oryginalnego wyposażenia (OEM) oraz końcowi użytkownicy ich produktów. Jesteśmy globalną korporacją, z siedzibą główną w Fort Collins w stanie Colorado w Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy również notowani na Amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych na technologicznym indeksie NASDAQ, pod symbolem WWD.

Mamy jasną wizję i realizujemy starannie zaplanowane długofalowe strategie. Posiadając Zakłady w czternastu krajach mamy możliwość szybko dostarczyć rozwiązania dostosowane do lokalnych potrzeb naszych Klientów.

Nasza wiodąca pozycja w zakresie rozwiązań dla sterowania i optymalizacji wykorzystania energii zbudowana jest na silnych fundamentach, sięgających powstania firmy w roku 1870. Działamy by realizować potrzeby naszych Klientów, kierując się naszą tradycją uczciwości, wartościami i zasadami zdefiniowanymi w naszej „Konstytucji”.

Warsztaty prowadzone na terenie firmy

Nie znalazłeś informacji, której szukasz? Zadzwoń lub wyślij do nas zapytanie

tel.: 506 785 310

e-mail: info@lean.org.pl

Administrator Danych Osobowych: Lean Enterprise Institute Polska sp. z o.o.
Pełna klauzula

Zapoznałem się z pełną treścią klauzuli informacyjnej