fbpx

Warsztaty na terenie firmy VELUX


Opis firmy

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentem i eksporterem okien dachowych w Polsce. Oferta firmy VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, okien do płaskiego dachu, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania. Produkty te pomagają stworzyć zdrowy klimat wewnętrzny, idealny do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku.

Firma VELUX aktywnie uczestniczy w życiu gospodarczym i społecznym kraju, w tym życiu społeczności lokalnych. W Polsce działają FUNDACJE VELUX, wspierające organizacje społeczne, które realizują projekty zapobiegające wykluczeniu społecznemu dzieci i młodzieży. 

Podstawą działalności firmy jest społeczna odpowiedzialność, której koncepcja i obszary działania zostały przedstawione w lokalnym raporcie CSR – pierwszym takim raporcie w branży stolarki.

​Firma VELUX jest obecna w Polsce od 1990 roku. Zatrudnia ponad 3500 osób, w tym większość  w czterech zakładach zlokalizowanych w Gnieźnie (dwie fabryki), Namysłowie i Wędkowach koło Tczewa.

Fabryka okien w Namysłowie

​Fabryka okien i kołnierzy aluminiowych w Namysłowie zatrudnia około 900 osób, a jej powierzchnia – blisko 70 tysięcy metrów kwadratowych zajmuje obszar kilkunastu boisk piłkarskich.

​Zakład w Namysłowie jest cenionym miejscem pracy.

​W Namysłowie znajduje się również centrum dystrybucji Grupy VELUX na rynek polski i europejski.

Warsztaty prowadzone na terenie firmy

Nie znalazłeś informacji, której szukasz? Zadzwoń lub wyślij do nas zapytanie

tel.: 506 785 310

e-mail: info@lean.org.pl

Administrator Danych Osobowych: Lean Enterprise Institute Polska sp. z o.o.
Pełna klauzula

Zapoznałem się z pełną treścią klauzuli informacyjnej